Різні цікавинки

Як вибрати якісні пластикові вікна

Пластикові вікна – це не тільки «вікно у світ» або елемент інтер’єру. Вони захищають житло своїх власників від шуму, пилу, сонячних променів, дозволяють зберігати тепло в будинку. Щоб не розчаруватися в покупці і не викидати гроші на вітер, слід знати, на що потрібно звернути свою увагу, вибираючи пластикові вікна.

24-11-14-foto-cikavosti550x382-1

Категорії і виробники.

Фірм, що виготовляють пластикові вікна, на сьогоднішній день налічується не один десяток, але всі їх можна розбити на три категорії: економ-клас, класик і преміум-клас.

Вікна-економ найчастіше роблять у тій країні, де потім вони і продаються. Це дозволяє скоротити витрати на багато факторів виробництва, завдяки чому вдається досягти невисокого рівня цін. Цей варіант ідеальний для тих покупців, які, в першу чергу відштовхуються при покупці від ціни виробу. До категорії «економ» відносять PROPLEX, VEKA. А якщо до того додати http://okonshik.pro/, серії, яка завдяки модульності компоновочних об’ємно-планувальних елементів уніфікує вікна у вашій квартири, ціни можуть вас вразити на повал.

Особливих відмінностей між групами «класик» і «преміум» немає, крім ціни, зрозуміло. Якість профілю приблизно однакове.

У групі «класик» виробники представлені європейськими компаніями. Ідеальне співвідношення ціни і якості зробило цю групу найбільш популярною серед інших. Представниками класу вважаються MONTBLANC, KBE, REHAU. Ці компанії не перший рік існують на ринку пластикових вікон і вже встигли створити собі репутацію.

Склопакети пластикових вікон.

Що таке, власне, склопакет? Це комплекс з декілька склів, герметично сполучених і які мають між собою повітряні камери, що наповнені повітрям, аргоном або іншим інертним газом. Також в камерах може бути створений вакуум. Завдяки подібній конструкції добре утримується тепло, не потрапляє пил між склом. Скла для пластикових вікон використовуються з фільтрами інфрачервоних променів, невидимих для очей, завдяки цим фільтрам підтримується комфортний тепловий режим в приміщенні. Склопакет може складатися з двох і більшої кількості камер, однак пам’ятайте, що їх кількість впливає на ширину пластикового вікна. Якщо ви хочете надійно захистити себе від яскравого сонячного світла – вибирайте скла з дзеркальним покриттям або пофарбовані скла.

Скла, що знаходяться в пластикових вікнах, незважаючи на свої розміри, більш безпечні при пошкодженнях, ніж звичайне скло. Так, наприклад, Триплекс при виготовленні покривають спеціальним ламінатом (плівкою), який не дасть йому розлетітися на шматочки при його пошкодженні. Часто покупці плутають кількість камер і скла. Однокамерне вікно має два скла, а двокамерне – три. Пам’ятайте, камера, це не скла, а простір між ними.

Найчастіше в стандартних житлових приміщеннях встановлюють профілі з трьома повітряними камерами, цього цілком достатньо для того, щоб вікно виконувало основні захисні функції. Однак, якщо ви хочете посилити захист, можна вибрати профіль з великою кількістю камер.

Фурнітура пластикових вікон.

Без фурнітури вікно не буде повноцінним. І знову перші місця займають виробники з Німеччини. Якщо ви не готові платити двічі, не економте на фурнітурі. Вона повинна бути виготовлена з якісної сировини. Виготовлена з пластику або м’яких металів, вона буде постійно потребувати налагодження та регулюванню, а в гіршому випадку – досить скоро її доведеться і зовсім замінити.

Найбільш надійною є фурнітура від виробників AUBI, ROTO або SIEGENIA.

Загальні правила

Скупий платить двічі.

Оскільки купуючи пластикове вікно, ви розумієте, що прослужить воно не рік і не два, не варто надмірно економити. Купуючи склопакети сумнівного походження, будьте готові, що пластик може з часом з білого перетворитися на жовтий, потріскатися або деформуватися.

Вибирайте відомі імена.

Виробники, які працюють на нашому ринку не перший рік, мають сертифікати якості на вироблену продукцію і надають на неї гарантію якості.

Будьте пильні.

Якщо ви не можете отримати виразну консультацію з приводу того чи іншого питання, якщо вам відмовляють у наданні сертифікату якості або інших обов’язкових документів, якщо ціни в прайс-листі відрізняються від озвучених – все це досить вагомий привід почекати з замовленням вікон в цій точці продажу і навести довідки про неї або зовсім звернутися в інше місце.

Довіртеся професіоналам.

Довірте проводити виміри та установку пластикових вікон професіоналам. Це вбереже вас від багатьох неприємностей. Наприклад, якщо ви будете встановлювати вікно самостійно, то навіть за наявності гарантії, довести, що проблема, що виникла в процесі експлуатації, не є наслідком непрофесійної установки, практично неможливо.

Будьте готові.

Демонтаж старих вікон та встановлення нових – справа пильна і брудна. Винесіть з кімнати, все, що можна винести, а все, що винести не можна, накрийте плівкою; приберіть з підлоги покриття, якщо це можливо чи постеліть що-небудь на нього.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button