Людина

Вчені назвали риси характеру, які скорочують життя

Тривалість життя кожної людини залежить від багатьох факторів: способу життя, генетики, наявності травм і різних захворювань. Проте в ході нового дослідження вчені з’ясували, що на кількість прожитих років істотний вплив також надає характер людини.

pohanyi_harakter_resized

Постійні переживання і стрес з кожного приводу, є, мало не найголовнішою причиною зменшення тривалості життя. Не варто переживати про ситуації, на результат яких не можна вплинути, треба вміти їх відпускати. Якщо врахувати те, що досить багато людей звикли переживати стрес, вдаючись до наркотиків або алкоголю, то схильність до переживань приймає небезпечну форму.

Постійні підозри, недовіра, а також прагнення судити по собі, або ж іншими словами цинізм, теж є факторами, що скорочують роки життя людини. Звичайно, в даному випадку фахівці не наполягають довіряти всім підряд, проте статистика така, що відкриті люди живуть довше.

Читайте також: Про характер розкажуть … яйця

Щоб завжди в тонусі, і підштовхувати себе до нових звершень, треба ставити перед собою довгострокові цілі і прагнути їх реалізувати. Постійна печаль може обернутися схильністю до утворення тромбів. Цей стан є загрозою для життя, оскільки призводить до смертельного результату, а жертвам тромбів лікарі рекомендують пити засоби, що розріджують кров.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button