Всесвіт

NASA назвало вартість постійної місячної бази

NASA назвало вартість постійної місячної бази. З’ясувалося, що проект обійдеться уряду дешевше, ніж будівництво одного авіаносця.

Фахівець NASA Кріс Маккей повідомив журналістам видання New Space, що виробництво і розміщення невеликої постійної бази на Місяці може коштувати близько 10 мільярдів доларів. За словами вченого, практично будь-яка модель сучасного авіаносця обходиться уряду дорожче.

Експерт зазначив, що подібний досвід дозволить у майбутньому більш ефективно вивчати Марс, розмістивши на ньому кілька таких баз. Пілотований політ до Червоної планети відбудеться в 2030 році. Якщо ж у найближчі кілька років запустити вищезгаданий проект, він буде випробуваний і доопрацьований саме до цього терміну.

На сьогоднішній день NASA не може розгорнути масштабну програму, так як відчуває проблеми у фінансуванні, однак Маккей впевнений, що реалізувати цю ідею цілком можливо. Крім цього, фахівець запропонував використовувати при створенні таких баз різні технології, які не стосуються космічної галузі. Серед них безпілотні автомобілі, туалети, які переробляють відходи та інші корисні винаходи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments