Фото

NASA показало в Instagram туманність “Котячої лапи”

Агентство NASA показало туманність “Котячої лапи”, яке було знято космічним телескопом Spitzer. Відповідне фото з детальним описом було опубліковано на сторінці відомства в Instagram.

NASA показало в Instagram туманность “Кошачьей лапы”

Туманність “Котячої лапи”, як зазначають співробітники NASA, була названа через великі круглі вихори, які імітують слід котячої лапи. Туманність знаходиться в зореутворюючій області Чумацького Шляху, а саме в сузір’ї Скорпіона. Оцінки відстані “Котячої лапи” від Землі коливаються від 4200 до 5500 світлових років. Оточені зеленими хмарами, бульбашки виступають домінуючою особливістю кадру, створеного за допомогою використання даних двох інструментів апарату Spitzer.

Після того, як складові всередині туманності формують зорі, вони в змозі нагрівати навколишній газ під значним тиском, змушуючи останній розширюватися і безпосередньо утворювати бульбашки. Зелені зони є ділянками, де випромінювання гарячих світил стикається з великими молекулами, які називали “поліциклічними ароматичними вуглеводнями”, змушуючи останні світитися.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button