Всесвіт

NASA: В нашій Сонячній системі може існувати інопланетна життя

Пошуки позаземного життя можуть принести позитивні результати під час наступної місії до Європи, – розповів учений НАСА.

Доктор Кевін Хенд (Kevin Hand), астробіолог лабораторії реактивного руху НАСА (Jet Propulsion Laboratory або JPL), говорить, що супутник Юпітера може зберігати відповіді на питання, яких ми так довго чекали.
Учений сказав, що в наших силах дізнатися чи є ознаки органічної або іншої форми життя на Європі.
Крижаний супутник Юпітера вважається одним з найбільш перспективних місць для пошуку інопланетного життя в нашій сонячній системі.

e369aa8e2460847fb4e77685fafc0ea7

На перший погляд, наявність життя на далекій Європі здається дуже сміливим припущенням,але воно ґрунтується на доказах, знайдених на нашій планеті.

Вчені виявили, що життя процвітає навіть у найглибших місцях нашого океану, наприклад в Маріанській западині. У 2005 році там були знайдені мікроорганізми, здатні жити незважаючи на повну відсутність світла і їжі. “Ці організми використовують для життєдіяльності хімічні речовини і енергію, які є на дні океану і, ми думаємо, що подібне може відбуватися на Європі”, – говорить доктор Хенд.”Життя існує без сонячного світла, в повній темряві, під неймовірним тиском і це не просто виживаючі мікроорганізми, а цілі процвітаючі екосистеми. Такого роду середовище з різними мікроорганізмами може бути знайдена і на Європі”.

Професор планетної астрономії Майк Браун, який написав статтю опубліковану в журналі “The Astronomical”, тоді заявив: “Ми давно знали, що крижаний панцир Європи, покритий тріщинами і грядами, є зовнішньою поверхнею величезного солоного океану”. Рельєфні області можуть містити воду, яка піднялася з океану розташованого нижче, і саме їх потрібно досліджувати.


Питання про те, чи є життя за межами Землі є одним з найбільш глибоких і невирішених питань людства. У пошуках інопланетного життя ми завжди шукали воду на інших об’єктах нашого неосяжного всесвіту, тепер ми знаємо, що навіть в нашій сонячній системі існують світи з цілими океанами, деякі з яких можуть бути навіть населені.

Наступна місія до Європи заплановано на 2020-ті роки. Можливо тоді ми отримаємо довгоочікувані відповіді.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button