Людина

Фахівці пропонують лікувати хронічні хвороби фізичними вправами, а не таблетками

Для багатьох людей фізична активність є лише засобом досягнення мети, що полягає в підтримці доброго здоров’я і стрункої фігури. Але австралійські вчені з Університету Бонда вважають, що регулярна активність також може бути використана в якості засобу для лікування хронічних захворювань.

0bbf05c770672732e7e3c3369ef2d112

Як правило, лікарі призначають різні препарати або хірургічне втручання для лікування хвороб серця, болі в попереку, діабету та інших хронічних захворювань. Тим не менш, експерти в даний час закликають медичних працівників замість пігулок рекомендувати пацієнтам фізичні вправи, щоб допомогти полегшити симптоми, пов’язані з різними проблемами.

Багато лікарів і їх пацієнтів не знають, що фізичні вправи можна застосовувати для лікування хронічних захворювань. Більше того, мало хто знає, що фізична активність часто має ті ж переваги, що і хірургія з ліками, але з меншою кількістю ризиків для здоров’я. За словами експертів, багатьом людям, які страждають від хронічних захворювань, фізичні вправи підуть тільки на користь. Тим не менш, нове дослідження показало, що фізичні вправи часто ігноруються на користь фармацевтичних або хірургічних методів. Найчастіше це пов’язано з тим, що лікарі і пацієнти недостатньо обізнані про ефективність різних типів вправ.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button