Головна / Людина / Вчені: Великі очікування від шлюбу можуть зруйнувати сім’ю

Вчені: Великі очікування від шлюбу можуть зруйнувати сім’ю

Науковці вивели паралелі між розводами і високими очікуваннями від шлюбу. Ті пари, які очікують більшого, але не відповідають своїм вимогам, швидко розчаровуються і шлюб розпадається.

Наукові діячі зі штату Флорида у США провели цікавий соціальний експеримент серед американських молодят, в якому взяли участь 135 пар і які спостерігалися у психологів протягом чотирьох років після весілля. Фахівці прийшли до висновку, що чекаючи занадто багато чого від свого партнера до шлюбу, молоді люди, таким чином, губили життя в шлюбі собі і своїй половині, що найчастіше закінчувався розлученням.

Кожен квартал експерти питали у молодих про свої рівні задоволення у шлюбі і які проблеми зустрічаються на шляху сім’ї. Пари, які були максимально задоволені життям в сім’ї, показували найнижчі результати по ворожості і підходили під високі критерії очікувань один від одного.

Найпоширенішою помилкою серед молодят і людей, охочих вступити в шлюб вчені назвали надію виправити своє становище за рахунок створення сім’ї або за допомогою свого партнера. Проте вчені радять усім бути передбачливими й вирішувати свої проблеми і досягати цілей самостійно, а не звалювати їх на свого партнера, а потім дивуватися, чому він/вона не справляються з поставленим завданням, і подавати на розлучення.