Всесвіт

NASA виділило $100 тис на створення корабля з фотонними прискорювачами

Фахівці Міжнародного космічного агентства NASA мають намір розробити новий корабель з фотонними прискорювачами. Для реалізації нового проекту відомство вже виділило 100 тисяч доларів.

Американські науковці з NASA впритул підійшли до питання створення фотонних прискорювачів для космічних кораблів. Раніше американський фізик Філіп Любін висунув свою наукову теорію про створення потужного лазера, який дозволить здійснювати перельоти на Марс всього за три дні. Така заява вченого раніше здалася для фахівців науковою фантастикою, однак після детального вивчення даного питання, експерти погодилися з Любіном, що фотонні прискорювачі можуть цілком стати науковою реальністю.

Експертів чекає виснажлива праця, щоб втілити в життя нову ідею, але всі зусилля не будуть витрачені даремно, оскільки винахід, можливо, повністю зруйнує колишні уявлення про космос, вважають представники NASA. Відомство вже виділило 100 тисяч доларів на реалізацію проекту, проте не всі фахівці вірять в успіх задуманого. Багато експертів впевнені, що наука ще не готова до створення фотонних прискорювачів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button