Людина

Населення ХХІ століття використовує позитивну лексику частіше негативної

Як стверджують автори наукового експерименту, сучасне суспільство налаштоване на використання виключно позитивних фраз і слів. До такого висновку прийшли дослідники з Вермонтского університету.

15-02-15-foto-600x337-1

За словами вчених, результати проведених соціальних дослідів свідчать про те, що люди схильні вживати ті вирази, які мають позитивне значення. Зокрема, як заявили медики, суть їх випробувань полягала у вивченні та аналізі сумної російської літератури, китайських сайтів і англійських пісень. Іншими словами, лікарі задіяли матеріали з 10 різних мов.

У ході реалізації досліджень, експерти вибирали тільки ті слова, які використовувалися людиною найчастіше. Оцінювання було об’єктивним, оскільки кожен респондент зіставляв частина мови з певною числовою відміткою.

Читайте також: Тренування змінюють сприйняття людини в позитивну сторону

З’ясувалося, що ймовірність застосування негативних слів виявилася набагато нижчою, ніж позитивних. Тобто, лексики з оптимістичним значенням було в кілька разів більше. Цікавим є той факт, що найбільш позитивною добровольці назвали іспанську мову, а найсумнішою – китайський. На думку соціологів із Чиказького університету, вікові зміни людини сприятливо впливають на сприйняття нею життя.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button