Людина

Переможці Олімпійських ігор живуть менше за своїх суперників

Термін життя переможців Олімпійських ігор виявився меншим, ніж у їхніх суперників. Експерти висловили впевненість, що це має пряме відношення до більш високого доходу золотих призерів. Адам Ляйв, доцент Університету Вірджинії, проаналізував відомості про переможців відповідних змагань за 1896-1948 рр ..

Зокрема, у віці 80 років приблизно 50% срібних призерів були живі. Серед володарів золотих медалей показник становив лише 30%. Підкреслюється, що і ті, і інші спортсмени відрізнялися схожими фізичними характеристиками. Вчені зробили припущення, що золоті призери заробляли трохи більше, що впливало на їхній спосіб життя.

Варто відзначити, що срібні призери відрізнялися тенденцією домагатися більш високооплачуваних професій, ніж «золоті» переможці, якщо говорити про час після завершення спортивної кар’єри. Відповідні дані наводяться на базі аналізу даних перепису Leive. Приблизно 70% срібних медалістів виявилися справжніми професіоналами в іншій області. Серед чемпіонів подібним могли похвалитися лише 20%. При цьому між бронзовими призерами та особами, які зайняли 4-е місце розрив виявився порівнянний.

Кнопка «Наверх»
Закрыть