Земля

Наслідки “Сніжного апокаліпсису” в США (відео)


Сильний шторм продовжує нести сніг і вітер і сьогодні в США, східне узбережжя паралізоване, принаймні 18 людей загинули в інцидентах, пов’язаних з негодою. Через розгул стихії понад 10 тисяч авіарейсів скасовані в 11 штатах продовжує діяти режим надзвичайної ситуації.

Джорджія, Теннессі, Пенсільванія, Меріленд, Кентуккі, Північна Кароліна, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Вірджинія і Західна Вірджинія, Вашингтон оголосили надзвичайний стан через снігопади. Національна служба погоди раніше в п’ятницю попереджала про хвилі негоди протягом декількох днів. Готуючись до гіршого, люди «брали штурмом» супермаркети. Місцева влада назвали хуртовину «потенційно смертоносною».


Близько 15 штатів від Атлантичного узбережжя до Арканзасу (близько 85 млн осіб) страждають від удару шторму «Джонас» (також названого «Snowzilla» як страшний монстр Годзілла). Більш ніж 70 см снігу випало у Вашингтоні з градом і сильним вітром (до 100 км/год), виникли повені.

Червоний Хрест створив притулки на дорогах, де автомобілісти можуть зігрітися та отримати необхідну допомогу, адже деякі траси були заблоковані протягом 12 годин. Потенційно «Джонас», відповідно даним Національної служби погоди, викличе збиток розміром більше мільярда доларів США.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button