Технології

Найбільша офшорна вітряна електростанція почала генерувати енергію

Вітряна електростанція Hornsea 2 компанії Orsted, яка знаходиться біля берегів Великобританії, почала генерувати енергію. Очікується, що наступного року станція запрацює на повну силу і буде найбільшою в світі офшорною вітроелектростанцією.

Проєкт Hornsea 2 був схвалений ще в 2016 році в якості доповнення до проєкту Hornsea 1, який вступив в експлуатацію як найбільша офшорна вітроелектростанція в світі з 174 турбінами і потужністю 1,2 ГВт. Зараз вона забезпечує електроенергією понад мільйон будинків у Великобританії. Hornsea 2 забезпечить електроенергією понад 1,3 мільйона будинків.

Потужність Hornsea 2 складе 1,32 ГВт. Вона оснащена 165 вітряними турбінами Siemens Gamesa потужністю 8 МВт. Енергія буде надходити кабельною мережею понад 800 км.

Orsted

Зараз в розробці знаходиться Hornsea 3, яка торік отримала дозвіл на розробку і буде обслуговувати понад два мільйони будинків, і Hornsea 4, яка в даний час знаходиться на стадії проєктування.

Ці проєкти виводять Великобританію в ряд лідерів вітроенергетики. До 2030 року влада планує виробляти за допомогою енергії вітру 40 ГВт.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button