Екологія

Найбільша в Данії електростанція перейде з вугілля на поновлюване джерело енергії

Найбільша електростанція в Данії відмовиться від кам’яного вугілля і перейде на використання біомаси у вигляді деревних гранул до осені 2016 року.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Майбутня модернізація є частиною угоди між компаніями DONG Energy і VEKS. Датська VEKS буде відповідати за всі роботи по переходу на нове паливо.

Рішення про модернізацію енергоблоку номер один на ТЕС Aved?re означає, що тепер ми будемо в змозі повністю відмовитися від вугілля, таким чином будемо постачати теплом і електроенергією більш ніж 215 000 домашніх господарств у районі Великого Копенгагена використовуючи в якості палива тільки біомасу, – заявив Томас Далигаард , виконавчий віце-президент DONG Energy.

Роботи з модернізації обладнання енергоблоку номер один електричною потужністю 250 МВт на данській ТЕС Aved?re почнуться в квітні 2015 року та, як очікується, будуть завершені до осені 2016 року.

Читайте також: Біогазова електростанція на харчових відходах

Всього на ТЕС Aved?re встановлено два енергоблоки. Енергоблок номер два електричною потужністю 543 МВт був переведений на спалювання біомаси ще в минулому році. Таким чином, ТЕС Aved?re до 2016 року буде повністю використовувати біомасу в якості основного палива.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments