Різне

Як вибрати трикотаж

Що ми називаємо трикотажем? Це різноманіття речей, що включає в себе кардигани і теплі светри, легкі ажурні блузи, теплі рукавиці, шарфи і багато іншого одягу. У гардеробі абсолютно кожної жінки ми зможемо знайти хоча б кілька трикотажних речей. Але от вибрати трикотаж правильно зможе не кожна жінка.

08-04-15-foto-600x478-1

Найчастіше трикотаж тьмяніє і втрачає свою форму вже після декількох прань або тривалого носіння. Ви, швидше за все, помічали жінок, одягнених в трикотаж, але їх одяг підкреслював не переваги, а їх недоліки. Давайте розберемося, як правильно слід вибирати трикотаж.

Уявіть, що ви купуєте трикотажний виріб, що потрібно зробити на самому початку? Візьміть річ і покладіть її на рівну поверхню, наприклад на стіл. Слід переглянути краї одягу, кожен шов, декоративні елементи і петлі. Якщо ви будете уважні, то зможете помітити недоліки на неякісних речах, наприклад, витягнута тканина або тьмяне забарвлення. Всі ці недоліки будуть говорити тільки про погану якість, і навіть якщо річ з абсолютно нової партії, то прослужить вона вам порівняно недовго.

Погляньте на полотно тканини, не повинно бути ніяких затягувань, нічого не повинно стирчати, це відноситься не тільки до лицьової, але і до виворітної сторони. Краї виробу повинні бути добре оброблені, кромка рівна. Доброю рисою трикотажної речі є спеціальний шов, який з одного боку являє собою петельки, а з іншого рівну строчку. Потягніть шов в різні боки, щоб перевірити міцність.

Завжди дивіться, де був вироблений трикотаж, на бірках має бути написано, наприклад, де вироблено трикотаж. Наприклад, домашній трикотаж і постільну білизну ви можете знайти, завітавши в http://posteliv.ru/, де дійсно  продають якісний та перевірений часом трикотаж.

На етикетці трикотажного вироби завжди написаний склад тканини. Зверніть увагу на те, що для більш довгого життя трикотажної речі до складу додаються синтетичні волокна. Але це не означає, що синтетики повинно бути багато. Якщо в процентному співвідношенні синтетичних волокон більше половини, неминуча поява неприємних грудочок на тканині. Зігрітися в таких речах буде складніше, ніж у вовняних. Великий відсоток вовни в трикотажній речі забезпечить м’якість і тепло. Купувати подібний одяг найкраще до зими, коли починаються сильні морози. Трикотаж називають довговічним, якщо вовни в ньому 70 або більше відсотків.

Вибираючи дитячий трикотаж, не забувайте про те, що шкіра у дітей набагато ніжніша, ніж у дорослих. З цієї причини купувати трикотажні речі потрібно зі стовідсотковим вмістом бавовни в складі тканини. Не купуйте речі, в яких більше 5-10 відсотків синтетики. Маленьким дітям і немовлятам слід купувати м’який трикотаж, де шви приємні як зсередини, так і зовні. Купуючи такі речі, перевірте виворітну сторону на наявність спеціальних ярликів, їх потрібно зрізати, щоб вони не пошкодили ніжну шкіру дитини. Якісний трикотаж ніколи не линяє при пранні, а погане виріб може не тільки поміняти колір, але і шви легко розпустяться, петлі ослабнуть і можуть зміститися. Завжди купуйте трикотаж для дітей тільки від відомих брендів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments