Технології

Найбільший літак у світі може зробити перший політ цього літа

Компанія Stratolaunch Systems планує провести тестовий політ свого гігантського літака вже цього літа.

Stratolaunch Systems

Найбільш довгокрилий літак у світі, що розробляється компанією Stratolaunch Systems, може піднятися в повітря вже цього літа, передає портал Space News. Компанія підтвердила це на 34-му Космічному симпозіумі (Space Symposium) в Колорадо-Спрінгс, зазначивши, що спочатку необхідно провести ще три серії тестових пробіжок.

Нещодавно ми писали, що в ході чергової серії пробіжок прототип літака Stratolaunch розігнався до 40 вузлів (74 км/год); під час наступних випробувань на злітно-посадковій смузі компанія, як повідомляється, планує розігнати літак спочатку до 70 вузлів (близько 130 км/год), а потім — практично до 120 вузлів (близько 222 км/год).

Гігантський двухфюзеляжний літак Stratolaunch має масу 226,8 тонни та максимальну злітну масу 589,7 тонни. Він є найбільш довгокрилим літаком у світі — розмах його крил становить 117,3 метра, довжина фюзеляжів дорівнює 72,5 метра. Stratolaunch оснащений шістьма двигунами, які були успішно випробувані восени 2017 року. Очікується, що він буде використовуватися в якості платформи для запуску невеликих ракет-носіїв зі стратосфери на низьку навколоземну орбіту.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button