Технології

Найближчим часом в барі відкриються вакансії для роботів

У 2013 році в Атланті була запущена стартап-кампанія по збору коштів для створення робота-бармена на ім’я Monsieur.

На поточний момент проект зібрав більше двох мільйонів доларів. За словами розробників, їм вперше вдалося створити робота, який може готувати напої не гірше професійних барменів і піклуватися про підпилих клієнтів.

foto_cikavosti_15.10.2014-013_resized

Пристрій, обладнаний 10-дюймовим сенсорним дисплеєм, здатний приймати замовлення, готувати різні коктейлі і подавати їх клієнтам набагато швидше, ніж це роблять люди. При цьому робот може враховувати особливості ситуації: наприклад, визначати станом Bluetooth, коли господар повертається додому, щоб запропонувати йому його улюблений коктейль, або ж готувати фірмові напої в ті дні, які занесені в його календар. Крім того, робот може самостійно заходити в “хмарне” сховище, шукати нові рецепти і оновлювати списки доступних напоїв.

Читайте також: Keloid — війна роботів або альтернативне майбутньє

Варто відзначити, що роботом можна керувати дистанційно. Для цього розроблені мобільний додаток (сумісний з iOS і Android) і інтернет-додаток.

Крім змішування напоїв і наливання їх клієнтам, робот може рахувати кількість поданого алкоголю і визначати стан клієнта. Таким чином, якщо відвідувач закладу випив занадто багато і не в змозі вести машину, штучний інтелект візьме на себе відповідальність і викличе таксі. Якщо так піде і далі, незабаром можна чекати, що робо-бармени навчаться виставляти агресивних гостей на вулицю.

Робо-бармен далеко не найдешевший пристрій – його купівля обійдеться в 3999 доларів.

Вакансії для людей барменів в Україні можна знайти за посиланням.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button