Технології

Нові вітротурбіни, виготовлені у формі дерев, прибули в Париж (фото)

Одним з головних мінусів, які приписуються вітротурбінам, є те, що вони найчастіше виглядають досить непривабливо.

Однак це може змінитися завдяки зусиллям французької компанії NewWind. Їх новий пристрій під назвою Tree Vent – це ряд вертикальних турбін, які виглядають в точності як дерева.

Нові турбіни

Подібне дерево, звичайно, виглядає не реалістично, а як предмет сучасного мистецтва, який, однак, без проблем впишеться в будь-яку міську місцевість. Але найважливіше те, що дані вітротурбіни здійснюють дуже важливу функцію – кожне з цих дерев виробляє струм потужністю 3.1 кВт, чого, правда, навряд чи буде достатньо, щоб забезпечувати енергією який-небудь серйозний об’єкт.

Однак використання декількох дерев в якості прикрас в парку або вздовж дороги може надати достатньо енергії для будівель і будинків, що знаходяться поблизу.

Підвищена ефективність

Ці дерева мають 11[starlist][/starlist] метрів у висоту і 8 метрів в діаметрі в найширшій точці, що робить їх приблизно такими ж за розміром, як і більшість звичайних дерев, які ростуть у місті. Білий стовбур зроблений із сталі і може утримувати до 72 турбін, які розміщуються в кроні вертикально. Подібне розташування знижує шум до мінімуму, дозволяючи турбін працювати в абсолютній тиші.

Вітротурбіни найчастіше дуже високі – це робиться для того, щоб досягти точки, де вітер набирає більшу силу, але дані турбіни здатні функціонувати навіть тоді, коли вітер дме зі швидкістю 7 кілометрів в годину, що робить їх в два рази більш чутливими, ніж традиційні турбіни. Однак при цьому вони досить міцні, щоб витримати вітер, який досягає 208 кілометрів на годину. А враховуючи той факт, що пристрій виглядає як дерево, дані вітротурбіни можуть стати справжнім проривом у порівнянні з тим, що є на сьогоднішній день.

Натхнення: nlo-mir.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button