Гумор

Названі найпопулярніші теорії змови

У рейтингу найбільш популярних теорій змови виявилася історія про «мертвого космонавта». Версія теорії з’явилася ще в 1960-ті роки, коли в СРСР вели боротьбу з представниками з США в рамках Холодної війни.

У 1960-ті роки з’явилася теорія про те, що перед польотом Гагаріна в космос був відправлений невідомий радянський космонавт, щоб в гонитві СРСР міг випередити США. Стверджувалося, що цей космонавт під час біди відправляв на Землю сигнали, але в підсумку так і помер на орбіті. Що стосується керівництва країни, то вони активно спростовувало цю інформацію, а багато прихильників теорії про «мертвого космонавта» порахували такий простий крок спробою збереження репутації.

Друга за популярністю теорія оповідає про нібито зміщені магнітні полюса нашої планети. Таким чином, прихильники цієї версії вважають, що в подальшому відбудеться наступний зсув і це може викликати природні катаклізми на планеті.

Також ходовими теоріями вважаються історії про діяльність «Ілюмінатів», а також «Мажестік-12», який в наші дні воює з людиноподібними інопланетянами. Не дає спокою любителям змов «Зона-51» в Розвеллі, США, де нібито проводяться вивчення інопланетян. Теорія плоскої Землі теж досі зберігає своє місце в головах людей, а в мережі Інтернет кількість прихильників зростає кожен день. Більш того, особливо цілеспрямовані люди збираються довести той факт, що наша планета не має форму сфери.

Кнопка «Наверх»
Закрыть