Людина

Названі основні симптоми пухлини головного мозку

Британські експерти в області медицини і здоров’я назвали основні симптоми, що супроводжують розвиток пухлин головного мозку. Вони залежать від області розташування новоутворення, але в основному виражаються в проблемах з мовою та сприйняттям інформації.

Якщо пухлина утворилася в лобовій або скроневій частках головного мозку, що відповідають за мову і розуміння, то в першу чергу страждають комунікативні навички. У разі її розташування у лівій півкулі людина відчуває труднощі з мовними і мовленнєвими навичками. Але при цьому фахівці відзначають, що не у всіх людей дані області знаходяться в правій півкулі і є винятки. В ході лікування вищеназвані симптоми можуть зменшуватися, але при серйозних пошкодженнях області вони не піддаються виправленню, людина і надалі продовжить зазнавати труднощів з мовою та сприйняттям.

Залежно від перебігу хвороби і росту пухлини у людей спостерігають різні симптоми, включаючи труднощі з промовою (дисфазія), втрату концентрації уваги або запам’ятовування інформації. Найчастіше пацієнти можуть написати фразу, але не прочитати її, плутають слова, забувають назви різних об’єктів. Також ознаками пухлини головного мозку можуть бути: постійні сильні головні болі, сонливість, проблеми із зором, нудота, блювання і судоми. На початку хвороби симптоми важко діагностуються, а ефективність лікування залежить від розміру новоутворення, розвитку і типу пухлини.

Кнопка «Наверх»
Закрыть