Людина

Вчені перерахували “інгредієнти” щасливого шлюбу

Американські вчені провели великомасштабне дослідження з метою з’ясувати основні складові щасливого сімейного життя. Як виявилося, на перших рядках списку опинилися поцілунки і слова “Я тебе люблю”.
Секрет щасливого шлюбу полягає в поцілунках і словах “Я тебе люблю”, які потрібно говорити своїй половинці не менше 10 разів на тиждень, а також трьох романтичних вечорів на місяць, так твердять учені мужі. Детальне вивчення 1000 подружніх пар в США показало, що три несподівані романтичні жести і 10 глибоких і змістовних розмов кожен місяць відіграють ключову роль у побудові гармонійних відносин.

Вчені перерахували "інгредієнти" щасливого шлюбу

Важливими вимогами для досягнення романтичного блаженства є три загальних захоплення та інтереси, а також щорічна відпустка, проведена разом. Також з’ясувалося, що секрет ідеального шлюбу полягає у прийнятті недоліків один одного, довірі, і, що важливо, здатності вибачитися.

Час, що проводиться разом, дружні відносини і здатність отримувати задоволення разом, також увійшли до складений дослідниками список.

Прес -секретар глобального дослідницького агентства OnePoll.com, яке проводило дослідження на замовлення, сказав: “Будь-яка людина може відправитися під вінець, але цей крок накладає багато зобов’язань і потрібно чимало зусиль, щоб зробити шлюб досконалим. Якщо ви не готові трудитися над відносинами і боротися за своє щастя, досягти ідеалу буде практично неможливо”.

Як зазначив представник агентства, кожен хоче мати ідеальний шлюб і багато хто вважає, що такі маленькі речі, як поцілунки і обійми не важливі. Хоча насправді ці маленькі жести можуть допомогти парам зберегти близькість і інтимність у стосунках.

“Якщо ви втратите це, то ваш шлюб може перестати розвиватися. В результаті буде не щаслива пара, а двоє нещасних або нудьгуючих людини”, – додав він.

У рамках дослідження, яке було проведено в період з 30 січня по 9 лютого, було опитано американців по всій країні. Було встановлено, що запорукою ідеального шлюбу також є секс, яким слід займатися тричі на тиждень, і протягом цього часу необхідно насолоджуватися міцними обіймами.

Шість вечорів, проведених в обнімку перед телевізором, два вечори з власними друзями кожен місяць, а також дві невеликі відпустки в рік суттєво підвищують успішність шлюбу. Також з’ясувалося, що більше половини, які брали участь в опитуванні були друзями перш, ніж почали зустрічатися, і чекали в середньому трохи більше трьох років, щоби стати до вівтаря.

У п’ятірку речей, які роблять шлюб ідеальним, також увійшли довіра, чесність, повага і підтримка один одного. Серед інших “секретів” ідеального шлюбу – доброта один до одного, поступливість, а також здатність відчувати, коли партнеру необхідний якийсь простір.

Проведене опитування також показало, що 92 % американців вважають свій шлюб щасливим. Однак з тих, хто незадоволений сімейними відносинами, майже чверть заявили, що віддалилися один від одного, в той час як ще 17 % звинуватили в нещасті фінансові проблеми.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button