Здоров'я

Незначне вживання червоного м’яса збільшує ризик появи раку кишечника

Навіть незначна кількість вживаного червоного м’яса може спровокувати розвиток раку кишківника. Про це заявили вчені з Великобританії.

Рак кишківника має свій початок в товстій кишці. Дана хвороба – друга за величиною з усіх смертоносних типів раку в Британії, тому лікарі вказують на важливість враховувати можливі фактори ризику. Слід звертати увагу на раціон, що складається, в тому числі, з обробленого і червоного м’яса. Люди, які з’їдали в день не менше 76 грамів такого продукту, на 20% більше мали ризик «підхопити» рак кишківника, ніж ті, хто їв всього за 21 грамів у той же період часу.

За словами доктора Лізи Уайлд, директора із зовнішніх зв’язків і дослідженнями, ця наукова робота знову доводить зв’язок між червоним м’ясом і раком кишківника. Результати експерименту підкреслюють важливість зменшення споживання цієї їжі для підтримки ЗСЖ. Рак кишківника – четвертий вид онкології в королівстві за небезпеки, щорічно 42 000 людини хворіють ним. Виправити ситуацію може відмова від вживання салямі, шинки і бекону, а також обмеження поїдання червоного м’яса з усе більшим внесенням в раціон страв з овочів і фруктів, заняттями спортом та припиненням розпиття спиртних напоїв.

Кнопка «Наверх»
Закрыть