Здоров'я

Названі п’ять напоїв, від яких варто відмовитися після 40 років

Ви здивуєтеся, але йдеться і про молочку.

Fresh Milk in a Can
Фото Від Food Photos

З роками організм змінюється і для того, щоб надалі лишатися здоровим і повним сил, слід дотримуватися певних правил. Зокрема, й у харчових продуктах та напоях. І тут ідеться не про алкоголь.

Напої, від яких варто відмовитися після 40:

Лимонад

Попри невинний список інгредієнтів, сам лимонад в цілому таким не вважається. Безліч калорій і цукру в одній склянці є тому підтвердженням. І хоч вода, цукор і лимонний сік не викликають хвороб, але порушення обміну речовин ви все ж ризикуєте отримати.

Питний йогурт

Пробіотики, які місяться в йогуртах, відмінно підходять для підтримки здоров’я кишківника. Але це зовсім не про ті йогурти, які насичені псевдофруктами, наповнювачами та великою кількістю цукру.

Проносний чай

Такі види чаю  допомагають набагато швидше «видалити» всі речовини, вітаміни та мінерали. Втім, надмірне споживання проносних напоїв у більшості випадків приводять до дефіциту поживних речовин та навіть різноманітних хвороб.

Фруктові соки

Так, можливо, доля якихось натуральних елементів у соках є. Але наявність цукру ніхто не скасовував. Крім того, більша частина солодкого присмаку іде саме від фруктози. Тож, не дивуйтеся, якщо побачите зайві складочки жиру на животі. Для справжніх поціновувачів цитрусових пропонуємо альтернативу: вода зі скибочкою лимону, апельсину чи грейпфруту.

Знежирене молоко

В той час, як знежирене молоко може бути найнижчим за калорійністю, більшість його вітамінів є жиророзчинними. Простіше кажучи, ви не отримаєте весь перелік поживних речовин, які вказані на пакуванні. Найкраще все ж надати перевагу звичайному молоку, оскільки воно і приємніше на смак, і довше зберігається, а також має трохи вищий рівень Омега-3.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button