Здоров'я

5 продуктів харчування для позбавлення від жиру на животі

Щоб успішно позбутися від підшкірного жиру в області живота і боків, потрібно слідувати кетогенній дієті. І ось 5 ключових її компонентів, що успішно справляються з поставленим завданням.

Авокадо. Цей фрукт насичений здоровими жирами й волокнами, що допомагають сповільнити процеси травлення і забезпечують тривале відчуття ситості. А значить, ви будете вживати менше калорій протягом дня, що призведе до схуднення.

Горіхи. Мигдаль, фісташки та волоські горіхи насичені здоровими жирами, білками та волокнами, також забезпечують почуття ситості, що зменшують голод і допомагають худнути.

Курячі яйця. Багаті білками, амінокислотами і здоровими жирами, містять низьку кількість калорій. Яйця збільшують метаболізм і підвищують почуття ситості. Їжте яйця на сніданок, що захистить від спокуси з’їсти додаткові калорії протягом дня.

Ягоди. Чорниця, малина або полуниця містять низьку кількість калорій, але багато дієтичних волокон, вітаміну С, магнію і вітаміну K. Магній прискорює метаболізм і спалює підшкірний жир.

Темний шоколад. Містить мононенасичені жирні кислоти, які збільшують швидкість метаболізму. А це допомагає спалювати жир і зайві калорії, пише The Health Site.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button