Людина

Названі продукти, які допомагають зберегти м’язову масу в старості

Окремо радує, що це цілком доступні для більшості продуктів

Загальновідомий факт, що в процесі старіння маса скелетних м’язів у людей найчастіше скорочується. За підрахунками вчених, по досягненню 50 років, в організмі людини починаються процеси, що призводять до того, що він втрачає до 1% своєї мускулатури щороку. Оскільки проблема масова, вчені вирішили зайнятися її рішенням, в результаті чого ними були названі продукти, що допомагають зберегти м’язову масу в старості.

Так, вчені з’ясували, що одним з руйнуючих факторів для скелетної мускулатури є вплив шкідливих вільних радикалів. Боротися з цією неприємністю може вітамін С, який захищає клітини і тканини організму від цих радикалів. При цьому, якщо раніше не проводилося ніяких масштабних досліджень на цю тему, то зараз саме цим зайнялися фахівці з Університету Східної Англії.

Вони з’ясували, що найпростіші продукти, які містять в собі вітамін С (такі як свіжі апельсини, овочі і ягоди). При цьому дослідження вчених також показало, що на цей час майже 60% чоловіків і близько половини жінок вживають вкрай мало вітаміну С.

Кнопка «Наверх»