Здоров'я

Названі трави, які здатні очистити легені людини

Експерти назвали трави, які здатні очистити легені людини. Вони допоможуть багатьом людям позбутися від кашлю та інших проблем, пов’язаних із застудою, а також всі вони можуть бути застосовані в домашніх умовах, що робить їх дуже зручними.

Перша трава, здатна очищати легені – це евкаліпт. У ній міститься багато цінеолу, що допомагає у відхаркуванні, лікуванні кашлю, закладеності грудей і навіть при нежиті. Також він позитивно позначиться на здоров’ї легенів у завзятих курців, хоча повністю і не усуне негативний ефект від шкідливої звички.

Наступною травою, зазначеної експертами, є медуниця. Вона є чудовим профілактичним засобом для захисту дихальної системи від шкідливих бактерій. Саме тому її краще пити як чай в осінньо-зимовий період, що дозволить уникнути застуди та інших більш серйозних хвороб.

Не варто забувати і про материнку. Ця трава ефективно очищає легені внаслідок вмісту в ній карвакрола і розмаринової кислоти. Дані речовини провокують відхаркування і мають чітко виражений антигістамінний ефект. І остання трава, відзначена експертами – це корінь оша. Він відмінно захищає людей від сезонних респіраторних інфекцій. Це відбувається внаслідок стимулювання припливу крові до легень, що значно покращує роботу всієї дихальної системи людини. Саме тому корінь оша може стати в пригоді в осінній період для профілактики захворювань.

Кнопка «Наверх»
Закрыть