Здоров'я

Названий термін закінчення пандемії коронавіруса

Китайські фахівці заявили, що глобальна пандемія COVID-19 може закінчитися вже до червня нинішнього року, щоправда, за певних умов.

Представники системи охорони здоров’я КНР вважають, що до літа з коронавірусом можна буде впоратися, але тільки в тому випадку, якщо всі країни зроблять необхідні кроки для боротьби з COVID-19. Пік захворюваності в китайській провінції Хубей пройшов: кількість нових зареєстрованих випадків впало на порядок завдяки суворим заходам, у тому числі масштабному карантину. Для запобігання поширення захворювання в інших країнах, вважають китайці, необхідно дотримуватися рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я, а також докладати зусиль на національному рівні.

Крім того, захворюваність повинна впасти з настанням теплих місяців, стверджують фахівці. У зв’язку з уповільненням поширення коронавіруса китайська влада послабила суворі заходи стримування, в тому числі обмеження на поїздки, а також дозволили деяким галузям відновити виробництво. Кількість зареєстрованих в материковій частині Китаю випадків COVID-19 склало 80 793, з них 62 793 людини вже одужали і виписані з лікарні. За останніми даними, у світі зафіксовано майже 128 тисяч випадків зараження коронавірусом. На другому місці за кількістю хворих після Китаю знаходиться Італія: понад 12 тисяч осіб.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button