Здоров'я

Психологи розкрили секрет людського щастя

Група науковців з Гарвардського університету, розташованого в Сполучених Штатах Америки, спільно з експертами з наукового центру під назвою Cancer Research реалізувала унікальний досвід.

44a45691ecdb94264b5004f406bf8477

За словами авторів проекту, основним завданням дослідження стало визначення чинників, що впливають на психологічний стан здоров’я людей. Також медики намагалися з’ясувати причини, які допомагають людині відчувати себе щасливою. Слід зауважити, що здійснення клінічних випробувань проходило протягом 7 років. За цей період лікарі встановили, що задоволеність власним життям залежить від кількості подорожей по незвіданим місцям.

Читайте також: 

Іншими словами, вчені зафіксували, що для повного щастя чоловікам і жінкам необхідно робити близько 2-х туристичних походів в місяць. Особливу увагу психологи акцентують на тому, що зміна звичної обстановки робить позитивний вплив на здоров’я людей. Згідно інформації, отриманої від авторів проекту, навіть поїздка в найближче місто може зміцнити психіку юнаків і дівчат.

Експерти упевнені, що нова, невідома місцевість, викликає у людини безліч позитивних емоцій і відчуття щастя. Крім цього, турист отримує нову інформацію про різні куточки землі.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть