Здоров'я

Названо найбільш корисні продукти для роботи мозку

Медики розповіли про те, як правильно скласти раціон, щоб допомагати роботі мозку. Фахівці назвали найкорисніші продукти, що дозволяють людині довгий час зберегти нейронні зв’язки в хорошому стані.

Перший з них – це яйця. Вони містять багато холіну, що допомагає людині тримати концентрацію. Дуже корисна для мозку жирна океанічна риба, яка містить в собі безліч природних кислот. Важливою складовою раціону повинні бути горіхи, вони покращують пам’ять і прискорюють мислення. Вода є невід’ємною частиною життя будь-якої людини, у випадку її нестачі люди починають відчувати втому і регулярні головні болі.

Медики звернули увагу на те, що для мозку вкрай корисні кислоти Омега 3 і 6, їх можна знайти в лососеві і оліях. Окремо було відзначено топлене молоко, що володіє широким спектром корисних для організму речовин: вітаміни A, E і D, а також великою кількістю кальцію.

Для мозку важлива природна глюкоза, однак її потрібно отримувати не з солодощів, а з овочів і фруктів. Ці сполуки можна знайти в ріпі, буряках, меді, фруктах і ягодах. Багатий цією речовиною і якісний хліб, проте його вживання варто контролювати. Найбільш корисними продуктами для нейронів є лохина, броколі і помідори, всі вони дозволяють уникнути хвороби Альцгеймера. І остання порада від медиків – смородина, поліпшує роботу пам’яті і мислення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button