Здоров'я

Літні люди з ожирінням живуть довше

Деяким літнім людям з надмірною вагою не обов’язково худнути, для того щоб подовжити своє життя, для них достатньо зберігати свою звичну вагу і у них не буде ризику ранньої смерті.

Насправді, загальнонаціональне дослідження показало, що ті люди, хто у свої 50 років мали надлишок ваги, але при цьому зберігали її більш стабільно, могли жити спокійно в наступні 16 років.

Їх показники були навіть краще ніж у людей з нормальною вагою, чия вага збільшилася і стала вище норми. У цілому результати показують, що близько 7,2% смертей у віці більше 51 року відбуваються після того, як вони починають набирати вагу, сказав Хой Чжен, автор дослідження і доцент соціології в університеті Огайо.

Якщо в якихось випадках набір ваги не є небезпечним, Чжен попередив, що результати його досліджень стосуються лишень людей старше 50 років. Його попередні дослідження були опубліковані в області соціальних наук і медицини, що більша вага не може бути корисною для молодих людей.

«Наші дослідження показують, що надмірна вага робить негативний вплив на здоров’я молодих людей, ніж на людей старшого віку, і молоді не слід думати, що ожиріння є нешкідливим», говорить він.

Дослідження використовували дані охорони здоров’я та пенсійного вивчення, а також національне опитування американців, що народилися в проміжок з 1931 по 1941 рік. У ході даного дослідження було опитано більше 9,538 людей віком від 51 до 61 року, що почалося в 1992 році. Людей опитували кожні два роки, до 2008 року, у вчених були дані про те, як змінювався їх індекс маси тіла (ІМТ), і помер чи хто-небудь аж до грудня 2009 року.

Натхнення: gazetenka.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button