Не пропусти
Головна / Людина / Вчені назвали несподівану причину низької продуктивності працівників

Вчені назвали несподівану причину низької продуктивності працівників

Вчені назвали несподівану причину низької продуктивності працівників під час трудового дня. Результати проведеного опитування показали, що більшість співробітників пригнічені тим, що у них немає можливості безперешкодно заходити в інтернет.

Учёные назвали неожиданную причину низкой продуктивности работников

Вчені з Ізраїлю спільно з колегами з Університету Флориди зайнялися вивченням причин, що впливають на рівень продуктивності працівників в робочі години. У масштабному опитуванні взяли участь понад 450 осіб, що є персоналом вищого навчального закладу. Після питання про те, що ж пригнічує їх бажання працювати і здавати всю необхідну документацію в термін, більшість респондентів чесно зізналися, що відчувають дискомфорт через відсутність постійного доступу в інтернет. З’ясувалося, що основна частина співробітників використовує Мережу для моніторингу особистих сторінок в соціальних мережах, що відмінно, з їх слів, допомагає справлятися з нудьгою в періоди відсутності завантаженості на роботі.

Фахівці, підводячи підсумки свого дослідження, вважають, що навіть короткочасне переключення уваги з робочої обстановки на задоволення своїх комунікативних потреб у віртуальному просторі дозволить працівникам справлятися з низькою продуктивністю і показувати більш високі результати в робочі години.

 
comments powered by HyperComments