Наука

Названо продукти, від яких краще утриматися при грипі чи застуді

Будь-яка хвороба супроводжується серйозним стресом для людського організму. Саме тому так важливо організувати правильне харчування у разі грипу або навіть застуди. Дієтологи називають ряд продуктів, від яких в таких випадках краще всього відмовитися.

За словами експертів, існують продукти, здатні ускладнити перебіг таких хвороб. Так, нашкодити людині при застуді або грипі може броколі, оскільки в цьому продукті міститься велика кількість клітковини і вітамінів групи А і С – організму буває складно впоратися з їх засвоєнням.

Для людей з грипом рекомендуються продукти з низьким вмістом харчових волокон: курка, молоко, фрукти і овочі без шкірки. Також у разі застуди краще відмовитися від горіхів, особливо це важливо, коли підвищується температура тіла і є хворобливі відчуття в області живота. Наявність в горіхах великої кількості ненасичених жирів вимагає від організму посиленої роботи, в результаті він витрачає зайві сили на перетравлювання цієї їжі.

Комі того, горіхи можуть бути небезпечні здатністю вивільняти гістамін, який досить складно переноситься деякими людьми, оскільки його висока концентрація може спровокувати алергію. Схожими властивостями, до речі, володіє шпинат. Відмовитися при грипі слід також від цитрусових, томатів та полуниці – оскільки ці продукти вважаються досить сильними алергенами.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button