Різні цікавинки

Необхідність застосування металодетекторів в сучасному бізнесі

metalodetektor_250Металодетектори з кожним роком все глибше впроваджуються в наше життя. Вони стоять в аеропортах, нічних клубах і навіть офісах. З чим же пов’язане таке бажання убезпечити себе від зловмисників? Мабуть, з тим, що часи нині непрості і кожна людина має дбати самостійно про безпеку свого бізнесу. Тому сьогодні в центрі уваги буде http://alcor.ru/. Це вельми цікавий агрегат, який має низку необхідних функцій.

Перше про що варто розповісти – це 20 програм ушитих в систему металодетектора. Вони дозволяють вибирати оптимальний режим для роботи в школі, університеті, на прохідній в офісі. В апараті безліч технічних нововведень, які покликані ще на пропускному пункті викрити зловмисників, після чого можна забезпечити відповідні дії охорони.

Не можна обійти увагою і таку важливу функцію, як виняток маскування прихованих предметів. Ще є просунутий захист від всіляких перешкод, рідкокристалічний дисплей, віддалений пульт управління. Останній дозволяє управляти системою на відстані в 12 метрів. Всі вузли надійно сховані вгорі корпусу. Тому зловмисникам не вдасться своїми діями зашкодити металодетектор або пройти непоміченими. Ще є ІК -детектор, який постійно фіксує всіх зайшлих і вийшлих. У разі ж диверсії і відключення енергії, апарат може самостійно працювати протягом 20 годин.

Щоб конструкція була стійкою до різноманітних проявів вандалізму, є спеціальні пластини, на яких кріпиться агрегат. Також всі панелі практично несприйнятливі до механічних пошкоджень. Мало того, поперечна штанга зроблена з укріпленого сплаву.

На завершення до всього вище сказаного, можна додати наступне. Апарат пройшов всю необхідну міжнародну сертифікацію. Як доказ повну відповідність стандарту 0601,00 США і європейському МЕК.

Звичайно ж, всіма вищеописаними функціями оснащення металодетектора не обмежується. Але, виходячи з наведених даних, можна зробити наступні висновки. Це потужний агрегат, який має ряд корисних властивостей і можливостей; відповідає багатьом міжнародним стандартам і оснащений системою захисту від протиправних дій.
Про необхідність застосування, кожна людина повинна задуматися сама. Але в кожному разі, в місцях великого скупчення людей, безпека повинна дотримуватися на належному рівні – це аксіома.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button