Різне

Цікаві факти про рекламу

reklama500 мільярдів доларів в рік – стільки становлять витрати на рекламу в світі.

Першим американським платним оголошенням став лист в газету Boston News, в якому повідомлялося про продаж маєтку в Oyster Bay.

У 2008 році за політичну рекламу в США було оплачено близько 2.6 мільярда доларів, що стало найбільшою сумою, витраченою протягом президентської кампанії. Обама витратив 70000000 на оголошення під час праймеріз і 240 мільйонів на основні вибори. На компанію Мак Кейна було витрачено 10000000 під час праймеріз і 126 000 000 під час основних виборів. 

Рекламодавці часто застосовують прийом під назвою «ефект емоційності»: вони поміщають рекламований продукт поряд з речами, які викликають у покупців позитивні емоції. Наприклад, миючий засіб поміщається поруч із квітами або дітьми. Неодноразово повторювані кадри з порошком в такому сусідстві допомагають прищепити покупцеві позитивне ставлення до рекламованого засобу.

Акрил використовують для виробництва льоду в рекламі. Щоби світло проходило краще додається вода, а пральний порошок використовують для бульбашок.

Цікаві факти про рекламу

Рекламодавці волають до звичайних для людини психологічним факторам, щоб спонукати їх до покупки продукту. Найбільш часто вони звертаються до почуття самозбереження, сексуальних бажань, самооцінки, страху і авторитетності.

У рекламі для дітей зазвичай беруть участь діти-актори старше, ніж цільова аудиторія. Наприклад, в рекламі для 8 і 10річну дітей беруть участь 11 або 12річної моделі з іграшками для 8літніх. Рекламодавці використовують образ старшої дитини як ідеал, до якого повинні прагнути молодші.

В двічі більше коштів використовують фармацевтичні компанії на рекламу, аніж на дослідження.

Реклама сигарет Мальборо – це романтика та пригоди. Так починалася в 1955 році найбільш вдала рекламна компанія відомого бренду. Чоловіки міцної статури, красені гордо роз’їжджали на коняках. Троє з них померли від раку легенів…

Цікаві факти про рекламу

Два мільйона переглядів рекламних кліпів – середнє значення для середньостатистичного громадянина США, поки він не досягне 65 річного віку.

В деяких кліпах, що рекламують модний одяг, жінки часто зображені на ведмежих шкурах, обтягнуті шкірою, одягнені в хутра і прикрашені пір’ям. Деякі дослідники стверджують, що в таких кліпах жінки самі нагадують дичину.

1900 рік початок реклами на біл-бордах в Америці.

Більше 15 мільярдів доларів витрачається в США на рекламу для дітей.

Американська асоціація психологів стверджує, що більшість дітей не може критично ставитися до реклами, так як вони свято довіряють їй.

Реклама дуже часто спрямована на дитяче самолюбство. Більше половини опитаних дітей відповіли, що коли їм купили певні рекламовані речі, вони стали цінувати себе набагато вище.

«Life» був першим журналом, який заробив 100 мільйонів доларів на рекламі за рік.

У 1938 році радіо перевершило журнали по величині прибутку, одержуваної від реклами.

Interpublic, WPP, і Omnicom Group є трьома найбільшими рекламними компаніями в світі.

Рекламне оголошення “Think Small” (думай про мале) вважається найбільш успішним оголошенням минулого століття. Воно було розроблено в кінці 1950х і вважається особливо вдалим, так як автомобіль «Фольксваген», сконструйований для Гітлера, дуже успішно продавався в післявоєнній Америці.

Цікаві факти про рекламу

Новий вид реклами, який назвали «вірусним», використовує блоги та електронну пошту для просування товарів. Наприклад, кліп «Еволюція краси» від Dove став вірусної сенсацією за одну ніч, змусивши мільйони людей подивитися це відео на YouTube.

До винаходу друкарського преса товари рекламувалися за допомогою голосових оголошень.

Натхнення: http://facts.randomhistory.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button