Людина

Непорочне зачаття для американців зрозуміліше, ніж теорія еволюції

Хоча США активно розвивають свої наукові програми і навіть мають намір найближчим часом зайнятися колонізацією Марса, більшість американців залишаються прихильниками креаціоністьскої теорії. Це з’ясувалося в ході соціологічного опитування, проведеного Американським інститутом громадської думки.

foto_cikavosti_12.06.2014-016_450

 

Респондентам потрібно було вирішити, яка з трьох точок зору їм близька. Перша полягала в тому, що люди з’явилися мільйони років тому в ході еволюції і походять від більш простих організмів, проте всі ці зміни направляв Бог. Друга містить те ж твердження, однак не допускає участі Бога. Нарешті, третя точка зору: людей створив Бог менш ніж 10 тис. років тому.

Читайте також: Коли ми станемо надлюдьми?

Кожен четвертий американець з десяти твердо переконаний у тому, що людина в її нинішній формі була створена Богом менше 10 тис. років тому. Близько половини респондентів вважають, що люди з’явилися 5-6 тис. років тому в результаті божественного втручання. І лише 19% респондентів переконані, що Бог відношення до еволюційним процесам не має.

Цікаво, що прихильники еволюційної теорії говорили, що вона для них зрозуміла і вони можуть її сформулювати. У той же час креаціоністи найчастіше відповідали, що теорія їм маловідома і вони відмовляються вірити в незрозумілі речі. Однак у 80% американців надприродні явища, наприклад непорочне зачаття, не викликають сумнівів. Варто відзначити, що більшість креаціоністів не мають вищої освіти.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button