Людина

Ідеальний секс триває десять хвилин

Вчені підрахували ідеальну тривалість сексу. Згідно з даними проведеного дослідження, найбільше чоловіків і жінок задовольняє десятихвилинний статевий акт всупереч поширеним вигадкам про багатогодинні любовні втіхи.
foto_cikavosti_22.06.2014-08-07_resized

Американські дослідники Ерік Корті і Джина Ґвардіани вирішили підрахувати, скільки ж насправді повинен тривати ідеальний статевий акт. Якщо вірити фільмам і розповідями зірок Голлівуду, любов’ю потрібно займатися по багато годин.

«Масова культура встановила стереотипи в області сексуальної активності. Багато чоловіків і жінок сьогодні вірять у казки про статевий акт, який може тривати всю ніч. Це, в свою чергу, породжує розчарування і незадоволення», – зазначив професор Ерік Корті.

Щоб з’ясувати, чи так це насправді, вчені провели опитування близько п’ятдесяти фахівців в області сексології, у тому числі психологів, лікарів, соціальних працівників. Проведене опитування включало в себе питання про те, скільки повинен тривати секс, який вони вважають адекватним, ідеальним, занадто довгим і занадто коротким.

Читайте також: Запорука щасливого шлюбу — в самообмані

Більшість опитаних повідомило, що «адекватний» секс триває від трьох до семи хвилин – не найкращий, але й не найгірший. А ідеальний секс триває від семи до 13 хвилин. Разом з тим, якщо статевий акт триває більше 13 хвилин, то він уже вважається тривалим. У той же час, заняття сексом від однієї до двох хвилин також не задовольняє більшість опитаних.

На думку вчених, ці результати показують, скільки триває реальний секс. Вони також сподіваються, що їх дослідження стане керівництвом до дії, і зруйнує ілюзії про те, що найбільше задоволення приносить тільки тривалий статевий акт.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button