Людина

Вчені пояснили, чому люди плачуть від щастя

Австралійські вчені задалися питанням, чому люди плачуть, коли щасливі і знайшли відповідь. Дослідники провели ряд експериментів і вивчили всі біологічно і фізіологічні процеси. Вони знайшли зовсім нове, незвичайне пояснення сльозам щастя, повідомляє інтернет-портал Planet Today.

Щоб розібратися у цьому питанню, фахівці вирішили застосувати комплексний підхід і соціальні методики такі як: опитування, тест, МРТ та медичне обстеження. В результаті вони виявили, що гіпоталамус не здатний розрізняти, коли людина щаслива, а коли у неї горе. Він сприймає це як надлишок емоцій, від яких потрібно скоріше позбутися, щоб виключити подальші негативні наслідки.

Цей процес протікає таким чином – мигдалини передають в головний мозок нервові сигнали, після чого гіпоталамус приводить в дію вегетативну нервову систему. Вона починає працювати, тобто або бореться, або розслабляє. Таким чином людина починає мимоволі плакати навіть в радісних і приємних життєвих ситуаціях.

Вчені хочуть продовжити вивчати, чому в людей по-різному проявляється даний механізм, адже не кожна людина здатна плакати в радісні моменти.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button