Здоров'я

Неправильно підібраний бюстгальтер викликає печію

Неправильно підібране бра може спровокувати цілий букет проблем зі здоров’ям, починаючи від головних болів і закінчуючи печією.

Красиві груди – це гордість кожної жінки. Для того, щоб жінки могли підкреслити свої жіночні форми, виробники білизни щороку випускають масу нових моделей бюстгальтерів, які здатні задовольнити запити найвибагливіших представниць прекрасної статі. Але, на жаль, величезний вибір самих різних моделей бра виявляється марним, оскільки чотири з п’яти жінок не вміють правильно підбирати собі розмір бюстгальтера. Про це нещодавно розповіли експерти з охорони здоров’я з Англії.

Крім того, що невірний розмір бюстгальтера позбавляє жінку можливості у вигідному світлі продемонструвати оточуючим свою фігуру, він також може призвести до появи хронічних головних болів, проблем з хребтом і печії. Як кажуть лікарі, в епоху моди на великий бюст при підборі бюстгальтера жінки часто невірно оцінюють ширину спини і переоцінюють обсяг бюста. Іншими словами, вони думають, що їх груди більші, ніж є насправді. У результаті виходить, що пояс бюстгальтера занадто щільно обтягує грудну клітку. Сильне стиснення грудної клітки і перевантаження плечей при коротких бретельках призводить до болів в спині, а передавлювання стравоходу стає причиною печії. Причому в більшості випадків жінки навіть не підозрюють, що причинами їх проблем зі здоров’ям є неправильно підібраний бюстгальтер.

На думку лікарів, найбільшу небезпеку для здоров’я представляють моделі без бретелей: вся маса грудей утримується виключно бічними сторонами, які врізаються в тіло в тих місцях, де розташовані лімфатичні вузли, що дуже шкідливо для здоров’я. Погана підтримка грудей часто призводить до того, що жінка змушена неприродно тримати шию і голову, що з часом теж може призвести до викривлення хребта. Ні в якому разі не можна постійно носити спортивні моделі бюстгальтерів, вони сплющують груди і заважають правильному кровообігу. Також не можна лягати спати в бюстгальтері, яким зручним вони би не був. І ніколи не слід купувати білизну «на око». Перед покупкою варто приміряти бюстгальтер, щоб зрозуміти, чи не викликає він почуття дискомфорту.

Натхнення: www.medkrug.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button