Наука

Nestle почала виробляти рослинний замінник тунця

Найбільший в світі виробник продуктів харчування Nestle оголосив про запуск нового продукту бренду Garden Gourmet, рослинної альтернативи тунця — Sensational Vuna («тунець» англійською — tuna).

Nestle рекомендує використовувати рослинного тунця для приготування салатів, бутербродів і піц / DENIS BALIBOUSE / REUTERS

Продажі почнуться вже в кінці літа 2020 року у Швейцарії. До складу продукту входить вода, пшеничний глютен, гороховий білок, рапсова олія, сіль і натуральні ароматизатори. Всі інгредієнти рослинного походження.

Компанія буде виробляти рослинного тунця під брендом Garden Gourmet в скляних банках, а в деяких супермаркетах з’являться готові сендвічі з Vuna. Nestle рекомендує використовувати рослинного тунця для приготування салатів, бутербродів і піц.

Аналітики вважають, що рослинні альтернативи м’яса, риби і морепродуктів можуть задати новий напрямок на ринку. Причому основним покупцем веганської і вегетаріанської продукції, швидше за все, стане Азія.

Виторг підрозділу торік склав $ 12,2 млрд (при загальному виторгу Nestle в 2019 році в $ 101,9 млрд). І хоча частка продуктів на основі рослинних альтернатив поки невелика — близько $ 220 млн минулого року, — їх продажу швидко зростають. Тільки за перше півріччя 2020 року вони зросли на 40%.

Генеральний директор Nestle Марк Шнайдер повідомив, що в компанії мають намір розвивати і далі вегетаріанський напрямок.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»