Технології

Невигідні винаходи, яких боїться світ

Прогрес, як відомо, не стоїть на місці, а рухається вперед. Але чомусь за останні сто років не знайшли альтернативу бензину, ліки від раку або спосіб нагодувати населення цієї планети. Або знайшли? Ні, якщо б знайшли, то обов’язково вже застосували б, і всі ми жили б щасливо. Адже так?

vynahody_nevyhidni_550

Альтернативне паливо

Розмови про більш екологічне і дешеве паливо йдуть вже кілька десятків років, але так і залишаються розмовами. Той же водень горить не набагато гірше бензину, а продукти його горіння набагато менш отруйні. Що ж стосується видобутку цього газу, то його в природі дуже багато, а способи його видобутку відомі і широко використовуються в промисловості.

Читайте також: Вчені: паливом для нових автомобілів буде вода

В якості відмовки від використання водню, приводять його вибухонебезпечність і те, що їздити з баком, наповненим вибуховою речовиною, як мінімум неспокійно. Але хіба бензин не вибухонебезпечний? До того ж є один старий спосіб отримання водню з води – електроліз. Напевно, при певному бажанні і фінансуванні можна побудувати невелику установку, яка могла б з води добувати водень і переганяти його в камеру згоряння автомобіля. І тоді проблема вибухонебезпечності була б вирішена.

“Невиліковний” рак

На початку вересня Міжнародна некомерційна організація «Всесвітній фонд досліджень раку» оприлюднила дані, згідно з якими у світі щорічно реєструється близько 12 мільйонів випадків раку. Вартість лікування нових пацієнтів з онкологічним захворюванням на поточний момент оцінюється в 286 мільярдів доларів на рік.

Однак, в 1983 році лікар онколог Туліо Сімончіні лікував одного італійця на ім’я Геннаро Сангермано, якому лікарі пророкували смерть через кілька місяців від раку легенів. Через деякий час ця людина повністю вилікувалася. Рак зник. Окрилений успіхом і з іншими пацієнтами, наївний Сімончіні представив свої дані італійському міністерству охорони здоров’я, сподіваючись, що вони почнуть клінічні дослідження і перевірять, як працює його метод.

Але італійський медичний істеблішмент не тільки не розглянув його дослідження, але ще й позбавив його медичної ліцензії за «лікування пацієнтів ліками, що не були схвалені». Мас-медіа почали кампанію проти нього, висміюючи його особисто і обливаючи брудом його метод. Незабаром він потрапив на три роки до в’язниці за те, що, нібито, «вбивав своїх пацієнтів».

Медичний істеблішмент заявив, що метод лікування онкологічних захворювань за допомогою бікарбонату натрію є ефимерним. Це в той час, коли мільйони пацієнтів вмирають болісною смертю від «перевіреної» і «безпечної» хіміотерапії, медики продовжують забороняти лікування бікарбонатом натрію.

Читайте також: Знайдено гриби, що захищають організм від раку

Через час він продовжив свою роботу. Зараз про нього знають з чуток і завдяки інтернету. Цей лікар лікує навіть найзапущені випадки онкології простим і дешевим бікарбонатом натрію. У деяких випадках процедури тривають місяцями, а в деяких (наприклад, при раку грудей) – всього кілька днів. Часто Сімончіні просто розповідає людям, що їм треба робити по телефону або електронною поштою. Він навіть особисто не присутній при лікуванні і все одно результат перевершує всі очікування.

Ще раз – витрати на лікування від раку сьогодні становлять 286 000 000 000 доларів на рік або 783 млн доларів на день. Пачка бікарбонату натрію (більше відомого як харчова сода) коштує від 2 центів до долара за кілограм. Як кажуть, коментарі тут зайві.

“Недостатня” кількість продовольства

Існують абсолютно помилкові дані, що планеті загрожує перенаселення. Хоча відверто, це лише вигадки. І проблема голоду в країнах Африки, Азії та Південної Америки не в тому, що планета не може дати їм достатньо продовольства.

Знову ж – ще в 1960 році в Англії був відкритий спосіб обробки насіння, який дає збільшення врожаю в кілька разів. Цей спосіб був відкритий Л. Роном Хаббардом в ході його експериментів над рослинами. Він же тоді виявив, що рослини можуть відчувати біль. Цей факт став широко відомим, а ось результати експериментів щодо збільшення врожаю, що називається «зам’яли».

Теорії і змови

Насправді проблема не в тому – є змова чи ні. Навіть якщо вона є, ця змова всього лише наслідок іншої, набагато більш загальної проблеми. Ім’я їй – егоїзм. Коли людина не бачить далі своїх власних потреб (причому саме сьогохвилинних потреб), з’являється відстоювання свого бізнесу на шкоду інтересам тисяч і мільйонів людей. Найсмішніше, і одночасно найсумніше, полягає в тому, що така людина знищує, в тому числі, і своє майбутнє.

Насправді, єдиний спосіб змінити те, що вам не подобається – перестати робити те, що нам так активно нав’язують тупі серіали, «популярні» детективи і психологи в модних журналах. А саме – перестати замикатися на собі. Подивіться навколо – кожна людина, яку ви бачите, впливає на ваше життя. Хтось більше, а хтось менше, але впливає кожен.

Читайте також: Продовольча криза- це кінець світу?

І кожен раз, коли перед вами буде вставати вибір, як вчинити – запитайте себе, хотіли б ви, щоб хтось поруч з вами вчинив однаково. До речі, якщо відповіддю буде «Ну мені в принципі все одно», можете розцінювати її як негативний.

Залишається вірити в те, що якщо хоча б половина населення цієї країни почне дбати не про свої інтереси, а про інтереси суспільства, в якому знаходиться, життя стане зовсім іншим. Тоді одного разу ми побачимо і достаток їжі, і відсутність невиліковних хвороб, і дешеве екологічне паливо і багато чого ще.

Натхнення: ukrday.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


13 Коментарів

 1. Верно. Эгоизм – истинная проблема нашей цивилизации…Смерть эгоизму!!! На свалку эгоистические учения и доктрины!!! Один за всех и все за одного!!! Если человечество вообще хочет элементаоно выжить…ну а если нет…на “нет” и суда нет…Тогда не ропщите на жизнь и умирайте молча!!!

 2. Добути водень з води? Для цього треба енергії трохи більше, ніж цей водень дасть при згоранні.

  1. Аргументи?. А якщо вода з бензином, де бензин використовується лише для “розщеплення” води.

   1. Закон збереження енергії. Якщо б можна було з води добувати водень, а при згоранні знову отримуємо воду, то можливий був би вічний двигун.
    Ніякі каталізатори не можуть обійти закон збереження енергії

 3. Афтар бредит. Полный профон в технике. В школу ходил, а не учился. Если бы метод Хаббарда реально работал, то именно эгоизм подвиг бы снгшных дачников его внедрить и быть в шоколаде.

 4. Читав декілька років тому в ” Експрессі” що чи то Рівненьській чи Волинській обл чоловік винайшов механізм за допомогою якого їздить його запорожець.Це що схоже на механізм від якого працює годинник механічний.Накручуєш і через коробку передач він рухає авто.Запасу ходу вистачає на 70-80 км швидкість до 90 кмгод за розмірами механізм як запаска. Чому б розумним головам у столиці не вдосконалити його тай ставити на автівки і пофіг був би россійський бензин

 5. К вопросу о лечении рака содой. Пол года назад у меня появился зуд на большом пальце руки. Из своего опыта знаю – скоро появится бородавка. К тому времени я уже прочитал в интернете заметку о лечении содой. Нанёс водную кашицу соды на больное место. 1 раз. Сода высохла, осыпалась. Всё. Об инциденте я забыл.

 6. Автор ошибается в деталях, но прав в главном: существует масса технологий, способных решить проблемы человечества, но они – закрыты от нас нефтегазовой, фармацевтической и проичми “мафиями”. Просто гляньте на сайт peswiki.com и вы там найдете десятки интереснейших технологий в энергетике, создатели которых не могут никуда пробиться. Увы…

 7. Автор погано вчився в школі. Будь-яке видобування енергії пов’язане з різницею потенціальних енергій, будь-то хімічної чи ядерної. Водню на нашій планеті багато. Але він пов’язаний з киснем – вода. І коли водень згорає, він перетворюється в воду. А нафта вже з самого початку має енергію і може горіти. Тобто, водень не зустрічаеться на Землі в чистому вигляді і щоб його добути, потрібо затратити енергію. При цьому при згоранні неможливо потім всю енергію забрати (ккд теплової машини, втрати в інших частинах).
  Тому водень можна використовувати тільки як аккумулятор. Можливо втрати на ккд прийнятні, враховуючи ємність, яка в сучасний акумуляторах не дуже велика, і швидкість заправки. А енергію добувати з більш екологічно чистих джерел

 8. Ну да. В Полтаве стоматолог разработал метод выращивания нового зуба из клеток удаленного, а когда хотел запатентовать- оказалось его уже давно разработали и спрятали от людей. А кому нахрен нужна будет масса дантистов- обдирателей если зубы вот так просто будут выращивать.

 9. Для экономии газа проще всего поставить кондиционер “зима-лето” и в межсезонье отапливать помещения не газом , а кондиционером в режиме обогрева . А чтобы платить меньше за электроэнергию нужно переходить на многотарифное потребление и пользоваться энергоемкими приборами при минимальном тарифе.

 10. Стосовно отримання водню шляхом електролізу – 100 %. Геніально. Тепер деякі цифри. КПД карбюраторного двигуна – 20 %. Електричного – 90 %. При електролізі витрачається в 4 рази більше енергії ніж можна отримати шляхом зворотнього спалювання. Тобто 6 % від продуктивності якби електрику направити напряму в електродвигун. Так що геніальний геморой.

 11. Вічний двигун побудувати неможливо , а дармовий двигун – можна .Іоносферні електростанції замінять нафту , газ , вугілля і навіть атомні електростанції.
  You Tube Іоносферна електростація ( модель)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button