Технології

Нідерландський стартап розробив фасадні кольорові сонячні панелі з ефективністю 13,8%

Стартап Solarix розробив нову лінійку фасадних сонячних панелей з ефективністю 13,8% та потужністю від 110 до 180 Вт, залежно від розміру модуля та кольору. Панелі можна закріпити болтами або наклеїти на алюмінієві системи кріплення, що застосовуються для фасадів, пише ecotown.com.ua.

Голландська стартап-студія Solarix розробила лінійку кольорових фасадних сонячних панелей, призначених для використання з такими будівельними матеріалами, як камінь, композитне дерево та алюміній. Серія панелей Dot характеризується ефективністю 13,8% та потужністю від 110 Вт до 180 Вт, залежно від розміру та кольору модулів.

Панелі мають 6-дюймові монокристалічні сонячні елементи, розміром 156,75 мм на 156,7 мм. Довжина безкаркасних модулів варіюється від 37,2 см до 185 см, а ширина – від 34,7 см до 120 см. Їх вага становить 22,5 кг на квадратний метр. Продукція забарвлена ??керамічним чорнилом, що, за словами виробника, може забезпечити тривалий і глибокий колір. Панелі доступні в різних відтінках синього, зеленого, червоного та сірого кольорів.

Нині стартап працює над тим, як інтегрувати більш ефективні сонячні елементи та як створити кругові панелі.

Нідерландський стартап розробив фасадні кольорові сонячні панелі з ефективністю 13,8%

Стандартна панель коштує близько 270 євро за м?, тоді як найскладніші вироби, включаючи світлодіоди та датчики, що визначають рух, світло, забруднення та тепло, можна придбати приблизно за 700 євро. Однак ціни є лише орієнтовними, оскільки кожен проєкт має різні характеристики, залежно від потреб замовника або розміру запланованого сонячного фасаду.

Розробники вже використовували панелі в проєкті площею 400 м?, а також дві інші установки. Зараз триває робота над іншими 10 проєктами, які мають бути реалізовані цього та наступного року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button