Технології

Ультрабюджетні планшети bb — mobile

Bb — mobile відкрила новий напрямок — ультрабюджетні планшетні комп’ютери. Обидві новинки серії Techno — bb — mobile Techno 7.0 3G і bb — mobile Techno 7.85 3G — мають ряд особливостей, які виділяють їх на тлі аналогів. У першу чергу це дизайн: перший пристрій виконано в стилі смартфонів і планшетів компанії Samsung, а другий є практично стовідсотковою копією Apple iPad mini першого покоління, але на платформі Android.

Обидві новинки уособлюють собою один з ключових трендів сучасного ринку ґаджетів: тренд запозичення преміального дизайну при розширенні функціональності і з двох -, а то і триразовим зниженням ціни на пристрій. При цьому слід зазначити, що раніше «клонування» піддавалися насамперед продукти Apple, а тепер до них приєдналися ще й моделі Samsung.

bb - mobile_resized

Процес «клонування» Apple iPad стартував ще в 2010 році, коли на ринку з’явилися перші азіатські моделі з аналогічним дизайном і операційною системою Android. Такий підхід до створення екстер’єру планшетів повністю відповідав і відповідає запитам споживачів: iPad є бажаним пристроєм для дуже багатьох, проте його ціна — від 500 доларів в США і така ж сама на наших теренах — надто висока для масового споживача. Тим часом, невеликі бренди змогли запропонувати ту ж саму «зовнішність» пристрою, але за набагато менші гроші. На початку 2014 року об’єктом для «клонування» стали ще й планшети Samsung: корейський виробник остаточно утвердився в якості одного із законодавців мод у цьому сегменті.

Планшет bb — mobile Techno 7.0 3G можна назвати умовним аналогом Samsung Galaxy Tab 3 7.0, хоча дизайн новинки від BB — mobile доповнений низкою елементів, що зустрічалися і в смартфонах Samsung. Наприклад, сіро -синя задня панель c візерунком використовується в Samsung Galaxy S4. Тим часом, bb — mobile Techno 7.85 3G, як уже говорилося вище, максимально близький до iPad mini першого покоління: у новинці застосовуються ті ж екрани, що і в продукті Apple, а чохли від останнього повністю сумісні з новим планшетом. При цьому, Techno 7.85 3G дещо легший від свого аналога: 320 грамів проти 331 / 341 р.

В ультрабюджетних китайських планшетах, як правило, відсутні 3G -модуль і GPS- приймач. Це означає, що їх не можна використовувати в якості навігатора, а в Інтернет з їх допомогою можна виходити лише там, де є покриття Wi -Fi (по суті, це тільки кафе, квартири, офіси). Тим часом, в bb — mobile Techno 7.0 3G і bb — mobile Techno 7.85 3G ці компоненти передбачені, більше того, обидва планшета можна задіяти в якості телефонів: вони підтримують голосовий зв’язок, обмін повідомленнями і так далі. У bb — mobile Techno 7.0 3G передбачена ще і підтримка двох SIM -карт, що дозволяє підібрати відразу два тарифи — для дзвінків і дешевого мобільного Інтернету. При розмові нові планшети можна тримати біля обличчя, а можна і докупити до них одну з гарнітур bb — mobile micrON1 у вигляді мініатюрних телефонів, щоб на час сеансів голосового зв’язку планшет залишався в кишені, сумці та інше. Особливістю bb — mobile Techno 7.85 3G є підтримка інтерфейсу USB OTG для підключення дротових клавіатур, мишок і флеш -карт з відповідним штекером (перехідник входить в комплект поставки).

bb - mobile01_resized

bb — mobile Techno 7.0 3G базується на 2 -ядерному процесорі MediaTek MT6572. bb — mobile Techno 7.85 3G буде пропонуватися у двох версіях: з 2 -ядерним MediaTek MT8312 (чорний колір корпусу) і з 4 -ядерним MT8389 (білий колір). В обох пристроях використовується одна з найбільш свіжих версій операційної системи Android — 4.2.

У комплект поставки планшетів входять чохли та дротові гарнітури, а 7,85 -дюймова модель отримала додатково серветку для очищення поверхні.

bb — mobile Techno 7.0 3G вже доступний за ціною близько $120. bb — mobile Techno 7.85 3G з’явиться на прилавках на початку лютого; 2 — ядерна версія оцінюється в $220, 4 — ядерна — в 7490.

Кнопка «Наверх»
Закрыть