Аналітика

Німецькі “Зелені” вимагають виписувати секс за рецептом

На думку німецької партії “Зелені”, люди з обмеженими фізичними і психічними можливостями, які перебувають під опікою, а також хворі мають отримувати з бюджету гроші на платні сексуальні послуги повій, повідомляє німецький таблоїд Bild з посиланням на заяву прес-секретаря фракції з питань опіки Елізабет Шарфенберг.

20110216_holland_044

“Фінансування сексуальної допомоги, на мою думку, є цілком прийнятним”, – заявила політик. За її словами, “місцеві громади повинні отримати можливість приймати рішення про надання таких послуг і виділяти на це спеціально призначені засоби”.

“Зелені” посилаються на досвід Нідерландів, де вже кілька років особи, які потребують постійного догляду, мають можливість отримувати кошти на оплату послуг так званих “секс-асистентів”, якими є сертифіковані повії.

Що ж, зараз “сексуальна допомога” стала досить поширеним трендом в Німеччині: все більше повій надають послуги в будинках для інвалідів і престарілих, коментує журналіст.

Між тим нова концепція і плани виділяти бюджетні гроші на оплату подібних послуг викликають суперечки серед медиків. Приміром, Вільгельм Фрілінг-Зонненберг, професор Університету Нордхаузен, вважає ідею “нелюдською”. У той же час експерт Ванесса дель Рей впевнена, що повії стануть “благом” для пацієнтів будинків інвалідів і престарілих, а також для персоналу. “Перш за все мова йде про те, щоб завдяки зниженню сексуальної напруги зробити людей більш живими. Треба, щоб люди похилого віку теж могли задовольняти свої потреби, – тоді за ними буде простіше доглядати”, – вважає експерт.

Джерело: Bild

Натхнення: inopressa.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button