Аналітика

ЄС зіткнувся з різким наростанням агресивних кібератак

“В останній рік Брюссель спостерігає різкий приріст “все більш і більш небезпечних” кібератак на сервери ЄС. Наростає тривога з приводу можливості російського втручання в європейську політику, – повідомляє Артур Бізлі в The Financial Times. – За словами людей, залучених в цю ситуацію, у 2016 році було 110 окремих спроб зламати сервери Європейської комісії. У листопаді Брюссель оприлюднив інформацію про великомасштабні атаки”.

1-09-01-2017-600-400

“Останні викриття накладаються на занепокоєння через можливості втручання Москви у вибори у Франції та Німеччині, заплановані на найближчі місяці. До цього американські розвідслужби звинуватили Кремль у зломі Національного комітету Демократичної партії США напередодні минулорічних виборів президента, – йдеться в статті. – Брюссель, зберігає секретні дані про 28 країн-членів ЄС, а також керуючи єдиною європейською валютою, у світлі наростаючої загрози прийняв заходи по зміцненню безпеки.

Високопоставлені чиновники отримали розпорядження використовувати шифрування електронних листів. Комісія розширює співробітництво у сфері цифрової безпеки з Північноатлантичним альянсом. НАТО заявляє, що атаки на нього в останній рік стали “більш витонченими”.

Читайте також: 

“Ясно, що багато установ по всій Європі, в тому числі Єврокомісія, піддаються постійно наростаючій кількості кібератак з різних джерел, – сказав FT сер Джуліан Кінг, комісар ЄС з питань безпеки. – Ці погрози стійкі, агресивні, все більш небезпечні і потенційно руйнівні”.

Він додав, що найбільш шкідливі кібератаки – ті, які спрямовані на підрив довіри до наших демократій”.

Єврокомісія відмовилася повідомити, які саме джерела підозрюються в атаках. Однак брюссельські дипломати стверджують, що ймовірним ризиком є втручання Кремля в європейські вибори, передає видання.

Джерело: Financial Times

Натхнення: inopressa.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button