Авто

Tesla Model X обігнав спорткар Lamborghini і встановив світовий рекорд (відео)

У заїзді на 400 метрів електромобіль Tesla Model X обійшов перегоночний автомобіль Lamborghini Aventador SV і встановив світовий рекорд для серійних кросоверів.

Tesla Model X обогнал спорткар Lamborghini и установил мировой рекорд

Кросовер компанії Tesla — у своїй передовій модифікації P100D — брав участь у змаганнях з драґ-рейсингу з суперкаром Lamdorhini Aventador SV. Tesla Model X не тільки виграв заїзд, але і встановив світовий рекорд швидкості на чверть милі: тепер Model X P100D — найшвидший серійний кросовер планети.

На відео помітно, що водій Lamborghini стартував менш вдало — і, мабуть, зміг би надолужити дистанцію, якщо б заїзд був довший. Перевага Tesla на фініші було мінімальною — всього 0,05 секунди, повідомляє popmech.ru

При цьому наголошується, що Model X важить 2 500 кілограмів, суперкар Lamborghini — 1 900 кг; сумарна потужність електродвигунів Model X становить 580 к. с., а двигуна Lamdorghini — 750 к. с. Крім того, коштує кросовер від Tesla значно менше — 165 000 доларів, на відміну від Aventador SV, вартість якого становить $530 тисяч.

У наступному заїзді на відео Lamgorghini Aventador SV виявився швидше іншого автомобіля від Tesla — Model S (теж в топовій модифікації). Aventador перевершив електрокар на 0,15 секунди.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button