Різне

Nokia 5300 за прийнятною ціною

17-11-14-foto-cikavosti250x326-1Мій кращий мобільний телефон!

Питання: бути чи не бути, дійсно, глобальне і споконвічне. Чи підійде мені той смокінг чи ні, чи вдасьтся мені виконати поставлену задачу або відмовитися, запропонувати свій бізнес-план найкрутішій компанії чи краще працювати звичайним інженером в простій фірмі … І так постійно, від примітивних запитань і до найважливіших, часом, життєво необхідних … Але люди схильні помилятися, бо на те ми й люди, як кажуть, методом проб і помилок. І це стосується всього, про що можна тільки подумати … Ось, ви про що зараз подумали? Я – про мобільний телефон, бо це саме той момент, коли, здається, і не глобально, але помилитися не хочеться!

Напевно, кожен з нас мріє, щоб у нього був найкращий, найпопулярніший, якісний і надійний телефон. Ми читаємо інструкцію, вивчаємо технічні характеристики, слухаємо відгуки, просимо порад і навіть віримо продавцям-консультантам, в надії, що стоїмо біля порога найбільш грандіозної купівлі в своєму житті. Купивши оригінальний і щільно «нашпигований» функціями ґаджет, розуміємо, що доля до нас таки прихильна. Але … до пори-до часу. Приходить момент, і ця сама доля, чи то на щось образившись, повністю відвертається, чи то випробовує на міцність наші нерви, принаймні, так кажуть наймудріші з наймудріших, чи то … припущень, взагалі, багато. Але факт залишається фактом, а зіпсований телефон зіпсованим телефоном … Причому, деякі виробники мобільних пристроїв виробляють абсолютно ніжні істоти, до яких, виявляється, і торкатися слід тільки подушечками пальців, це звичайно, перебільшено, але багато правди в цьому є. Вони можуть поламатися-розлетітися від одного падіння на підлогу, ну, не втримав, з ким не буває, навіщо так швидко ламатися? Але ні, там своя методика, не втримав – прощай! Або неси до майстра, який не завжди дасть гарантію, що впоратися з цією чудо-технікою. От халепа, але хто винен? Напевно, доля. А буває, що ніби і не падав улюблений ґаджет, але щось з ним сталося, виключився і не функціонує або якась програма перестала працювати. Однак, як зрозуміти, що відбувається? Діалогу-то з ним не склеїш. Одним словом, все ведеться до того, що важливо правильно вибрати телефон. Якісний. Надійний. Некапризний. Відданий. Але як? Логічне запитання.

Я теж кілька разів помилявся в телефонах. І це питання: бути чи не бути, але в плані, купити дорожчу модель одного виробника, або дешевшу – іншого, часто відвідувало мої думки. І я робив вибір. Але не раз … При кожній покупці думав: тепер все, цей точно не підведе: такий апарат, такі можливості, прекрасні відгуки – шедевр, словом. Але вони немов змовилися, мовляв, хто менше всіх «проживе» зі мною. Прикро …

Вирішив, що мобільний телефон – точно не моє. Якось люди ж обходилися без них. Зате нервів менше потріпали. І почав, як кажуть, нове, вільне, незалежне від мобільного апарату життя. Звичайно, важко було спочатку. Все хотів комусь подзвонити або просто взяти в руки. Але розумів, що розпрощався. І тільки почав звикати, як знову доля піднесла подарунок. Але в особі людини.

Nokia 5300 мені презентували на мій власний день народження. Знову – подумав я, але у відповідь приємно посміхнувся, адже мені ж хотіли зробити подарунок. Сім-карту, благо, не викинув, включив, почав вивчати. 2,1-дюймовий дисплей (TFT), 1,3-мегапікс. камера, можливість робити фото та знімати відео, якість хороша – все чітко, яскраво. Вага 106 г, розміри – 92,4×48,2×20,7 мм. Батарея теж хороша, ємна – 4 год. В розмові точно пробуде. Далі – вбудована пам’ять на 5 Мб. Крім цього, можливість розширювати пам’ять. З додаткових функцій виявив наявність ІЧ-порт, Bluetooth, Wi-Fi, FM-радіо, Instant Messaging, Push-to-Talk, MMS, e-mail клієнт, MP3-плеєр, MPEG 4 програвач, програма, що редагує зображення. До речі, звук у телефону не гірше якості зображень – чіткий, зрозумілий, гучний. До переваг можна також додати яскравий і стильний дизайн. Всі знають, що я прихильник яскравих і барвистих квітів, треба ж чимось розбавляти наше життя. Словом, і тут вгадали. Останнє питання, яке мене цікавило, наскільки надійний телефон. Але тут тільки міг відповісти час. І він відповів. Через багато років …

Телефонний апарат «нокієвської» моделі серії 5300 по праву можна назвати найбільш міцним, високонадійним, якісним, відданим і відмінним пристроєм, який тільки може бути. Так думаю я. На власному досвіді. До речі, служить дотепер. Вірою і правдою. Вражаюче. А кажуть, чудес не буває. Робіть вибір, друзі, але пам’ятайте, будь-який вибір важливо зробити правильно і грамотно. Щоб потім знову не довелося відповідати на найбільш одвічне і глобальне питання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button