Технології

Нова пасивна технологія Wi-Fi знизить витрати енергії в 10000 разів

Розроблена Вашингтонським університетом нова технологія Passive Wi-Fi стала однією з найбільш революційних систем в 2016 році. Вона споживає в 10000 разів менше енергії, ніж стандартні аналогічні системи.

Незважаючи на всі вигоди, які забезпечує широкосмуговий бездротовий доступ до цифрових сервісів і периферії, технологія Wi-Fi має один, але дуже вагомий недолік. У силу великого споживання енергії вона швидко спустошує заряд акумуляторів портативних пристроїв при використанні.

Докладний принцип роботи нової системи Passive Wi-Fi буде опублікований в березні 2016 року на симпозіумі USENIX, присвяченому проектуванню і впровадженню мережевих систем. Розробникам вдалося відокремити аналогові компоненти радіопередавального пристрою від цифрових. Генерування сигналу на окремій частоті зосереджено в одному пристрої з іншими аналоговими функціями, що підключається до розетки. Інші учасники мережі відображають і поглинають сигнал з допомогою цифрового комутатора.

Нова технологія буде доступна для будь-яких існуючих смартфонів, планшетів і подібних пристроїв, які підтримують стандартний Wi-Fi.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button