Технології

Нова розробка Китаю: легкі сонячні панелі, які приклеюються до даху

 

У Китаї розробили сонячні панелі без захисного скла з вихідною потужністю до 430 Вт, які приклеюються до даху.

Фотоелектричний модуль EARC SMF430F випустив китайський виробник Sunman, передає ecotechnica.com.ua.

Нова розробка доступна у двох версіях з номінальною потужністю 425 і 430 Вт і ефективністю перетворення сонячного світла 19,0 і 19,3% відповідно. Напруга холостого ходу фотоелектричного модуля становить 49,6 – 49,8 В, а струм короткого замикання-10,67-10,64A.

«Інновація, що поєднує у собі перевірені кристалічні кремнієві сонячні елементи з запатентованим композитним матеріалом Sunman, eArc має таку ж довговічність і надійність, як і звичайні скляні модулі, — заявляє компанія. – Однак, на відміну від панелей зі скляним покриттям, eArc більше схожий на гнучку «сонячну плівку», яка на 70% легша і на 95% тонша».

Новий фотомодуль має розміри 2125х1051х35 мм і важить 11,2 кг. Він складається зі 144 монокристалічних половинчастих осередків(half-cell), білої пластикової підкладки, рами з анодованого алюмінієвого сплаву і розподільної коробки зі ступенем захисту IP 68.

Сонячна панель без скляного покриття може використовуватися в фотоелектричних системах з максимальною напругою 1000 В і робочою температурою від -40 до 85 градусів Цельсія. Температурний коефіцієнт потужності становить -0,38% на градус Цельсія.

EARC SMF430F отримав 25-річну гарантію на лінійну вихідну потужність і стандартну 12-річну гарантію. Він виготовлений у процесі, заснованого на використанні армованого скловолокном пластику(GRP), який, за словами виробника, знижує відбиття світла і відкриває нові можливості для збірки. Як і інші продукти компанії, нову панель можна приклеювати безпосередньо до поверхні даху.

«Модулі EARC допоможуть зробити сонячну енергію придатною для довгострокового та економічного використання, особливо у випадку існуючих будівель або територій, які роблять традиційні установки неекономічними або, наприклад, неможливими через обмеження навантаження», зазначили в Sunman.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments