Ґаджети

Зарядний пристрій для смартфона, який створює гарний настрій

Однією з найактуальніших проблем для сучасної людини є зарядка найрізноманітних ґаджетів. Тому інноваційні зарядні пристрої користуються не меншою популярністю у споживачів, ніж самі ґаджети. У нашому огляді мова піде про нову «зарядку», яка не тільки зарядить смартфон, але і гарантує гарний настрій.

Оригінальна зарядка для смартфона.

У вік комп’ютерних технологій люди все сильніше залежать від своїх маленьких електронних помічників – ґаджетів всіх мастей. Особливе місце серед використовуваних пристроїв, безумовно, займають смартфони. Незважаючи на те, що сучасні акумулятори здатні підтримувати працездатність ґаджетів досить тривалий період часу, заряду батареї, як відомо, мало не буває. Саме тому на ринку постійно зростає необхідність у додаткових універсальних акумуляторів і засобах автономної зарядки.

Зарядний пристрій для сміливих модниць.

Саме таким пристроєм і є SOL, більш того, ґаджет грає відразу дві ролі – практичну і декоративну. Почати варто з декоративної функції. Як можна помітити на знімках, SOL – це «сучасне і елегантне» намисто. Важливо те, що стилістика SOL витримана так, що однаково добре підійде і жінкам, і чоловікам. Інакше кажучи, в цьому відношенні, ґаджет дуже «нейтральний» аксесуар.

І для чоловіків підійде.

Що ж стосується «практичної» або «прикладної» функції, то SOL – це мініатюрна сонячна батарея, яка може заряджати будь-який мобільний пристрій за допомогою порту MicroUSB роз’єму. Однаково добре «зарядник» впорається з поповненням акумулятора смартфона, фотоапарата, плеєра і багатьох інших дрібних пристроїв.

Корисне прикраса для брутальних чоловіків.

Не можна не відзначити, що створений браслет-зарядний пристрій SOL був групою ентузіастів за допомогою технології 3D друку. При необхідності або за бажанням, пропоновану до браслету сонячну батарею можна вийняти з нього. Тоді ґаджет стане просто прикрасою. Згодитися SOL в будь-якому місці, де є багато сонця, а також в літню пору. До речі вийти на ринок пристрій повинен до початку весни 2016 року. Щодо його вартості поки нічого не відомо.

Натхнення: www.ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments