Технології

Нова технологія рентгена в рази знизить його вартість

Компанія Nanox представила нову технологію рентгена, яка в рази знизить його вартість. Протягом 2020 року вони планують виробити 15 тис. таких пристроїв.

За даними Всесвітньої асоціації охорони здоров’я (ВООЗ), дві третини населення світу не мають доступ до рентгенівських технологій з-за високої вартості апаратів. Основна частина ціни обладнання складається з технології, яка робить безпечною випромінювальний елемент і не шкодить здоров’ю пацієнта.

Компанія Nanox запропонувала рішення цієї проблеми і спосіб зробити рентгенівські знімки більш доступними. Новий апарат Nanox.Arc, дизайн якого натхненний серіалом «Зоряний шлях», допоможе знизити ціну виробництва в кілька разів.

Для того, щоб досягти цього, Nanox використовує цифрову систему, яка не перегрівається і може обійтися без стаціонарних люльок. Найдорожча частина пристрою — портал, який утримує рентгенівське кільце і може сканувати різні частини тіла пацієнта.

Також компанія пропонує змінити комерційну модель використання своїх пристроїв в лікарнях США. Замість того, щоб просити клієнтів купувати апарати безпосередньо, Nanox сподівається запропонувати рентген на основі «оплати за сканування», де пацієнти платять за аналіз на основі ШІ та хмарні послуги.

Команда проєкту ще не повідомила, коли новий апарат з’явиться на ринку, але в найближчому майбутньому сподівається розгорнути 15 тис. пристроїв. Компанія отримала додаткове фінансування в розмірі 26 млн доларів.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button