Здоров'я

Вчені назвали кращі джерела вітаміну D

Вчені назвали кращі джерела, у яких міститься корисний для організму вітамін D. Більш того, вони попередили, що гостра його нестача може призвести до ряду небезпечних хвороб, включаючи онкологічні захворювання.

За словами фахівців, вітамін D вкрай необхідний людському організму для підтримки основних функцій мозкової діяльності, а також для підвищення стійкості імунітету. Щоденна норма корисної речовини для дорослої людини коливається в межах від 600 до 800 МО. А ось нестача вітаміну D призведе до появи втоми без конкретних причин, болі в м’язах і суглобах.

Що стосується продуктів, у яких він міститься, то це в основному джерела тваринного походження. Також експерти запевняють, що для підтримки норми буде достатньо прямого перебування на сонці без сонцезахисного крему два рази в тиждень по 30 хвилин. Згідно з даними Національного інституту психічного здоров’я, основними факторами, що впливають на його засвоєння, є пора року, погода і наявність смогу на території. Також можна отримати необхідну дозу вітаміну D завдяки вживанню сиру та яєчних жовтків.

Варто звернути увагу, що в деяких випадках вчені відзначають відмінним джерелом корисної речовини дикі гриби. Навіть вирощені при штучному впливі ультрафіолетового випромінювання вони можуть бути ефективними, проте вживати їх слід з обережністю.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button